Przed masażem

- Wskazane jest nie jedzenie tuż przed masażem tak żeby leżąc na brzuchu treści pokarmowe nie powodowały dyskomfortu, nie powodowały nudności, czy bólu brzucha. Duży posiłek dobrze jest zjeść na 2h przed masażem jeśli nie masz tyle czasu zjedz coś lekkiego, nie obciążającego żołądka na godzinę przed masażem, tak żebyś nie czuł głodu podczas zabiegu

- Aby zwiększyć swój komfort i wprowadzić się w stan relaksu przed masażem możesz wziąć prysznic, założyć luźne ubranie nie krepujące ruchów.

- Ściągnij biżuterię 

- Jeśli masz dłuższe włosy, zepnij je, tak żeby nie przeszkadzały podczas masażu

-Przed samym masażem porozmawiamy o wskazaniach do masażu, twoich oczekiwaniach, przeprowadzę krótki wywiad. 

 

Po masażu

Po masażu pacjent musi odpocząć ok. 10 – 15 minut. Bezpośrednio po masażu nie wolno gwałtownie ochładzać organizmu.  Należy pamiętać, że po pierwszych 2-3 zabiegach można odczuć pozorne pogorszenie stanu zdrowia. Mogą powstać zakwasy. Pierwsze zabiegi rozstrajają organizm, a dopiero następne przynoszą efekt.

Przeciwwskazania do wykonywania masażu - temperatura powyżej 38 stopni C- choroby o podłożu wirusowym, pasożytniczym, zakaźnym- choroby nowotworowe- przerwanie ciągłości skóry, zmiany skórne o podłożu zapalnym i rozsianym, schorzenia  dermatologiczne- ostre i podostre stany zapalne- choroby układu krążenia: tętniaki, wewnętrzne naczyniaki, nieuregulowane wady serca,  niekontrolowane farmakologicznie nadciśnienie (skoki ciśnienia), możliwość wystąpienia krwotoku,  hemofilia, zaawansowana miażdżyca, żylaki ze zmianami skórnymi, ostra niewydolność krążenia,  zakrzepowe zapalenie żył,

Najczęściej zadawane pytania

Masaż tkanek głębokich jest to forma manualnej pracy z ciałem człowieka , dająca ogromne możliwości lecznicze i profilaktyczne. Masaż ten jest bardziej skuteczny, daje szybsze i często bardziej widoczne efekty prowadzonej terapii niż np masaż klasyczny.Warto wspomnieć, ze mimo szybko widocznych efektów nie zawsze można poradzić sobie z przyczyną problemu jednorazową wizytą.

MASAŻ TKANEK GŁEBOKICH

Masaż gorącymi kamieniami   połączenie ciepłych kamieni z odpowiednimi technikami masażu jest zbawienne dla zmęczonego, zestresowanego ciała i umysłu współczesnego człowieka, relaksując i regenerując całe ciało. Oddziaływanie gorącymi kamieniami zwiększa przekrwienie miejscowe, powodując rozszerzenie naczyń krwionośnych i limfatycznych, co wpływa na procesy detoksykacji i lepszego odżywienia tkanek. 

MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI

Masaż leczniczy zalecany jest przede wszystkim w bólach kręgosłupa spowodowanych wadami postawy, siedzącym trybem życia, zmianami zwyrodnieniowymi, jak również jego przeciążeniami. Polecany jest przy wszelkiego rodzaju napięciach mięśniowych i usztywnieniach spowodowanych m.in. przewlekłym stresem.

MASAŻ LECZNICZY

Masaż klasyczny pozwala pozbyć się napięcia na całym ciele. Jest szczególnie zalecany po długotrwałym wysiłku fizycznym oraz psychicznym. Sprzyja regeneracji sił i likwiduje ujemne efekty stresu, nagromadzone pod wpływem codziennych przeżyć, przemęczenia i wyczerpania, m.in. bezsenność, nerwobóle, bóle głowy, dolegliwości pleców, barków i nóg. Daje doskonały efekt w łagodzeniu stanów nerwicowych, depresji, oraz wzmacnia chęć do życia. 

MASAŻ KLASYCZNY

Usługi

Masaż bańką chińską pobudza krążenie krwi i płynów ustrojowych, pomaga pozbyć się zbędnych produktów przemiany materii oraz toksyn z organizmu. Jest doskonały w trakcie odchudzania, ponieważ w wyniku przyspieszenia przemiany materii następuje redukcja tkanki tłuszczowej.

Dla uzyskania oczekiwanych rezultatów powinien być wykonywany seriach (10-12 zabiegów), z odstępami między kolejnymi zabiegami nie rzadziej niż 3 dni.

Stosuje się go również w celu likwidacji bólów kręgosłupa czy dolegliwości mięśniowych. Bańka chińska ma wiele wspólnego z bańkami akupunkturowymi (leczniczymi), które stosuje się w medycynie ludowej w przypadku leczenia wielu dolegliwości.

MASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKĄ

Przeciwwskazania do wykonywania masażu

- temperatura powyżej 38 stopni C

- choroby o podłożu wirusowym, pasożytniczym, zakaźnym

- choroby nowotworowe

- przerwanie ciągłości skóry, zmiany skórne o podłożu zapalnym i rozsianym, schorzenia  dermatologiczne

- ostre i podostre stany zapalne

- choroby układu krążenia: tętniaki, wewnętrzne naczyniaki, nieuregulowane wady serca,  niekontrolowane farmakologicznie nadciśnienie (skoki ciśnienia), możliwość wystąpienia krwotoku,  hemofilia, zaawansowana miażdżyca, żylaki ze zmianami skórnymi, ostra niewydolność krążenia,  zakrzepowe zapalenie żył, rozstrajają organizm, a dopiero następne przynoszą efekt.

masaż gryfino, masaż gryfino, masażysta gryfino, z dojazdem, gryfino masaż, arosha gryfino, gabinet masażu

masaż gryfino, masaż gryfino, masażysta gryfino, z dojazdem, gryfino masaż, arosha gryfino, gabinet masażu

Zadzwoń: +48 513 599 663 lub umów się online:

UMÓW WIZYTĘ

Masaz

.